Menu
:: Oferta i promocje ::
:: Aktualności ::server monitor

Follow serwery on Twitter   Follow serwery on blip.pl
:: Aktualności ::


Wysokie pingi z sieci TPNET (2009-02-18)

Od około tygodnia obserwujemy wysokie pingi na część naszych serwerów z sieci TPNET (Neostrada / Internet DSL). Problem związany jest z łączami jednego z operatorów pośredniczącego w ruchu sieciowym. Szczegóły można uzyskać wykonując komendę traceroute (Linux - w shellu) lub tracert (Windows - w wierszu poleceń) na jeden z naszych serwerów: pjg007-1.serwery-dedykowane.net, pjg007-2.serwery-dedykowane.net, pjg007-3.serwery-dedykowane.net. Jeżeli Twoim dostawcą jest Telekomunikacja Polska prosimy o wcześniejsze sprawdzenie pingów na wyżej wymienione serwery przed złożeniem zamówienia.

 

Promocja serwerów gier (2008-12-21)

Promocja serwerów gier. Zamów dowolny serwer gier (prywatny lub publiczny) i dokonaj opłaty za serwer. Drugi miesiąc użytkowania dostaniesz GRATIS!!! Więcej o promocji na stronie o serwerach gier  (promocja zakończona)

 

Nowe serwery gier (2008-11-09)

Po raz kolejny rozszerzyliśmy listę dostępnych gier. Znacznie poszerzona została również oferta serwerów serii standard24h.  Najtańsze serwery już od 149 zł netto!

 

Nowe serwery (2008-09-27)

W naszej ofercie udostępniliśmy nowe serwery gier. W najbliższym czasie poszerzona zostanie również oferta serwerów dedykowanych z systemem Windows oraz serwerów Premium. Wprowadzone zostaną również płatności w systemie PayPal.

 

Promocja serwerów gier (2008-08-11)

Promocja publicznych serwerów gier!!! Zamów dowolny publiczny serwer w cenie 3 zł / slot za 1 miesiąc. Po opłaceniu serwera drugi miesiąc dostaniesz gratis!!! Promocja trwa od 11.08.2008 r. do 18.08.2008 r. Wybierz serwer gier i złóż zamówienie.

 

<< Start < Previous 1 2 3 Next > End >>

Results 10 - 18 of 21

Powered by BLUENET and Mambo (Modified)

Reklama:
Katalog Gwiazdor | Katalog Stron 2inspired | Przyjazny Katalog Stron |
MCportal.pl katalog stron | Programy partnerskie | Darmowy Katalog Stron | Reklamowy Katalog Stron, od AGD przez wyszukiwarki, meble i odzie, po paliwa i oleje.
Polski Katalog Stron Internetowych | Srebrny Katalog Stron - Link pozycjonujcy - Linki - Pozycjonowanie
Portalisko | Katalog CONTRARIO.NET - new point of view | wicej